Kontakta oss

Brf Fjäderholmen

Lammholmsbacken 226

143 47 Vårby

styrelsen@brffjaderholmen.se

www.brffjaderholmen.se


Styrelsen

Du når oss via mejl till styrelsen@brffjaderholmen.se i första hand.


Ordförande Samuel M Wingårdh

samuel@brffjaderholmen.se 070-774 25 17

I arbetsuppgifterna ingår att svara för löpande frågor kring IT, information, yttre miljö (mark, grönområde, lekplatser, husvärdar, snöröjning) och parkeringar.


Ledamot Jessica Karlén

jessica@brffjaderholmen.se 073-545 37 87

I arbetsuppgifterna ingår


Ledamot Emin Beso

emin@brffjaderholmen.se 076-711 70 66

I arbetsuppgifterna ingår att svara för löpande frågor kring fastigheterna, sophantering, inre miljö (tvättstugor, trappstädning) och det systematiska brandskyddsarbetet.

Suppleant Maria Hurtig Abelsson

maria@brffjaderholmen.se


Suppleant Philippa Lehert

philippa@brffjaderholmen.se


Valberedning

Arne Hermansson (sammankallande)

Mari Lundström

Thomas Petersjö


Revisorer

Auktoriserad revisor Per Engzell Engzells Revisionsbyrå

Internrevisor Mikica Kocic