Kontakta oss

Brf Fjäderholmen

Lammholmsbacken 226

143 47 Vårby

styrelsen@brffjaderholmen.se

www.brffjaderholmen.se


Styrelsen

Du når oss via mejl till styrelsen@brffjaderholmen.se i första hand.

SIDAN UPPDATERAS INOM KORT

Ordförande Samuel M Wingårdh

samuel@brffjaderholmen.se 070-774 25 17

I arbetsuppgifterna ingår att svara för löpande frågor kring, administration, kontakter med myndigheter, IT, information, yttre miljö (mark, grönområde, lekplatser, husvärdar, snöröjning) och parkeringar samt tilldelade projekt inom och utanför ansvarsområdena.


Ledamot

thomas@brffjaderholmen.se

I arbetsuppgifterna ingår att svara för löpande frågor kring fastigheterna, sophantering, inre miljö (tvättstugor, trappstädning) och det systematiska brandskyddsarbetet samt yttre miljö (mark, grönområde, lekplatser, husvärdar, snöröjning) samt tilldelade projekt inom och utanför ansvarsområdena.


Ledamot Emin Beso

emin@brffjaderholmen.se 076-711 70 66

I arbetsuppgifterna ingår att svara för löpande frågor kring fastigheterna, sophantering, inre miljö (tvättstugor, trappstädning) och det systematiska brandskyddsarbetet samt tilldelade projekt inom och utanför ansvarsområdena.


Ledamot Mari Lundström

mari@brffjaderholmen.se



Ledamot Philippa Lehert

philippa@brffjaderholmen.se


Suppleant Lena Lund

lena@brffjaderholmen.se

Suppleant


Valberedning

Arne Hermansson (sammankallande)

Mari Lundström

Thomas Petersjö


Revisorer

Auktoriserad revisor Per Engzell Engzells Revisionsbyrå

Internrevisor Mikica Kocic


Husvärdar

Hus 1 Anna Karlsson port 226

Hus 2 Mikica Kocic port 230

Hus 3 Ann-Christine Isaksson port 234

Maria Jonsson port 238

Hus 4 Lisbeth Johansson port 242

Gunilla Sjöstrand port 242

Hus 5 Stefan Broberg port 248

Hus 6 Vakant

Hus 7 Vakant

Hus 8 Lena Lund port 262

Hus 9 Vakant

Hus 10 Vakant

Hus 11 Vakant